Witamy!

wyjątkowa oferta, skierowana do wymagających klientów. Modernistyczna architektura, funkcjonalność mieszkań oraz najwyższy standard

Czerwiec 2018 Kwiecień 2018 Listopad 2017 Sierpień 2017 Lipiec 2017 Październik 2015

Lampy przemysłowe - przemysł jak i industrialne wn

2018-06-16 | Roman

frazy kluczowe: lampy przemysłowe, oświetlenie w przemyśle, oświetlenie w magazynie

Lampy przemysłowe stanowią coraz silniej eksploatowany trend w dekoratorstwie wnętrz. Powszechnie wykorzystywane jako oświetlenie w przemyśle czy oświetlenie w magazynie coraz częściej zmieniają swoje pierwotne zastosowanie i trafiają do naszych domów. Stanowią doskonałe uzupełnienie dla industrialnych wnętrz. Pozwalają we własnym zaciszu stworzyć wyjątkowy i oryginalny klimat, dający szansę poczuć się trochę jak XIX wiecznej fabryce. 
Oczywiście nadal pozostaje bardzo duża rzesza ludzi, dla których lampy przemysłowe będą się jedynie kojarzyć jako oświetlenie w magazynie, fabryce czy innym zakładzie przemysłowym.(Przykład:http://integrasoft.pl/oswietlenie-magazynow/) Oczywiście, że nieco toporne formy, często szare kolory będą dla niektórych odpychające i co jasne, nie będą pasowały do wszystkich wnętrz. 
To wszystko z pewnością prawda, ale nie można nie zauważyć, że jest to co raz powszechniejszy trend, w szczególności na obszarach czy miastach poprzemysłowych. Bardzo dużo wpływ ma na to propagowanie turystyki przemysłowej - otwieranie i udostępnianie do zwiedzania nieczynnych fabryk, kopalni czy innych zakładów. Jest to doskonała okazja na podejrzenie różnych wzorów, rozwiązań do własnego wnętrza 
Podsumowując lampy przemysłowe stanowią doskonały wybór, abstrahując oczywiście od ich wykorzystania jako oświetlenie w przemyśle, dla szczególnej grupy klientów. Klientów poszukujących nietypowych rozwiązań i chcących stworzyć oryginalne wnętrza. Dla klientów będących fascynatami przemysłu i chcących przenieść jego fragment do własnego domu.

'

W obiektywie
lampy przemysłowe
oświetlenie w przemyśle
oświetlenie w magazynie

Warto zobaczyć: