Witamy!

wyjątkowa oferta, skierowana do wymagających klientów. Modernistyczna architektura, funkcjonalność mieszkań oraz najwyższy standard

Listopad 2017 Sierpień 2017 Lipiec 2017

biura nieruchomości

Badanie stanu budynku - podstawowe informacje

2017-11-03 | Paweł

frazy kluczowe: agencje nieruchomości, biura nieruchomości, budownictwo, działki

(...) Należy wtedy zbadać również instalację elektryczną i piorunochronną. Warto dodać, że kontrola ta może być wykonywana tylko przez osoby posiadające uprawnienia budowlane w odpowiedniej specjalności. Opinię techniczną może wykonać doświadczony inżynier lub technik z uprawnieniami budowlanymi, wykonanie ekspertyzy technicznej należy zlecić rzeczoznawcy budowlanemu - możesz go znaleźć korzystając z Centralnego Rejestru Rzeczoznawców Budowlanych prowadzonego przez Główny Urząd Nadzoru Budowlanego. Audyt energetyczny powinien być wykonany przez audytora (...)

Stolica - gdzie warto zamieszkać?

2017-07-12 | Paweł

frazy kluczowe: apartamenty, biura nieruchomości, deweloperzy, działki

(...) nie brakuje pracy. Oczywiście, tak jak wszędzie, również tutaj istnieje jakieś tam bezrobocie. W porównaniu do innych części naszego kraju jest ono jednak bardzo małe. Ponadto, warto zauważyć, ze w Warszawie jest wiele bardzo ciekawych osiedli. Ponadto, stale powstają, coraz to ciekawsze mieszkania na sprzedaż np. inwestycja sPlace Park (http://www.splacepark.pl/). Na przykład, są to nowe mieszkania na Żoliborzu. Jednakże, dlaczego akurat tam (...)